Niet alleen de Kessler Stichting is hard op zoek naar financiële steun om ook in 2015 daklozen te kunnen helpen. Ook Zebulon Lighthouse zoekt donateurs. Zij delen elke donderdagavond aan thuis- en daklozen eten uit bij Den Haag Centraal.
Zebulon Lighthouse verricht het werk vanuit de stichting Bible Islands. Jeffrey deelt het eten uit. Hij vertelt dat de stichting mensen ondersteunt die zijn vastgelopen in het leven. Het aantal mensen dat op donderdag gebruik maakt van de faciliteiten van de stichting wordt volgens hem steeds groter. “Af en toe lijkt het wel een lopende band en zijn we binnen 25 minuten los. We scheppen soms wel zeventig maaltijden op”, vertelt Jeffrey op Den Haag FM. Een man wacht dankbaar op zijn maaltijd. “Ik krijg een minimumuitkering en omdat ik heel veel schulden heb, is het voor mij niet mogelijk om fatsoenlijk eten te kopen.”
Zebulon Lighthouse is op zoek naar donateurs. “We kunnen absoluut nog financieel hulp gebruiken maar ook mankracht. Het liefst zouden we dit zeven dagen per week doen.” De stichting helpen kan door hier te klikken.
Luister hier naar een verslag van Willemijn de Koning over het werk dat Zebulon Lichthouse in Den Haag verricht.