Vitesse onderneemt nog geen stappen om iets aan de verloren inhaalwedstrijd van afgelopen woensdag bij ADO Den Haag (2-1) te doen.
De KNVB oordeelde vrijdag dat het duel tussen ADO en sc Heerenveen zaterdag niet door kan gaan vanwege de slechte staat van het veld. Ook de wedstrijd tussen ADO en Vitesse vond plaats op dat erbarmelijke veld.
“We leggen de bal eerst bij de KNVB neer”, aldus Vitesse, dat wacht op het opgestelde onderzoeksrapport over het veld van de Haagse eredivisionist. Vitesse wil dat rapport ook inzien en hoopt dat de KNVB met een voorstel naar de Arnhemmers komt. Als actie uitblijft kijkt Vitesse of het zelf stappen onderneemt om het duel bijvoorbeeld ongeldig te laten verklaren.
Foto: Richard Mulder (archief)