Afgelopen weekend stond de Haagse band Taymir op het showcase festival The Great Escape in de Engelse stad Brighton. De hit ‘Aaaaah’ is niet onopgemerkt gebleven over de grens, want Taymir was ‘the talk of the town’ en mocht rekenen op ruime belangstelling vanuit de internationale muziekindustrie.
Boeker Natasha Bent (Gotye, Foster the People, Foals) van The Agency Group was op slag verliefd en zal samen met Oliver Ward de band gaan vertegenwoordigen als Europees agent. “We zijn super enthousiast en kunnen niet wachten om aan het werk te gaan met deze fantastische band”, vertelt Bent.
Sinds Eurosonic/Noorderslag afgelopen januari is Taymir in contact met David Swartz, (Slow Magic, Patrick Wolf en Kid Karate) van Kosher Management, Los Angeles. Tijdens The Great Escape zijn Taymir en hun Nederlandse management (Tim van der Zalm en Bas van Wageningen) een samenwerking overeengekomen met David Swartz voor het internationale management van de band.
“Belangrijke meneer”
Den Haag FM presentator Justin Verkijk was er in Brighton bij en sprak daar met de Haagse jongens van Taymir. Toen vertelde ze al dat ze met een ‘belangrijke meneer’ zijn gaan eten. Deze belangrijke man is dus David Swartz.
Beluister via onderstaande link het interview met Taymir tijdens The Great Escape in Brighton.
Beluister via onderstaande link het interview met Bas van Wageningen, dat Justin donderdagochtend met hem had.