Met dans, beeldende kunst, muziek en spel wordt in de voorstelling ‘Like 4 Real’ vrijdagavond in het Lucent Danstheater gekeken of social media onze fysieke en emotionele band naar elkaar kan versterken.
In de voorstelling speelt Merijn de Jong een ambitieuze jongen die niet meer weet of hij zichzelf óf zijn profielfoto is. Janna Fassaert vervult de andere hoofdrol en is te zien als de alwetende koningin van het internet. Samen met het dansende deel van de cast nemen ze de toeschouwer mee in een stuk waar antwoord wordt gegeven op de vraag wat het gevolg is van een excessief social media gebruik en wat voor invloed dit heeft op je persoonlijkheid.
Choreograaf Marco Gerris (kleine foto), bekend als jurylid van het televisieprogramma ‘So You Think You Can Dance’, is samen met kunstenaar Dadara verantwoordelijk voor dit initiatief. De voorstelling was al eerder te zien op het Amerikaanse festival ‘Burning Man’.
Luister hier naar een interview met Marco Gerris in het programma van Ron Davids op Den Haag FM.