Agenten hebben dinsdagavond een 42-jarige man aangehouden omdat hij postzakken zou hebben gestolen om creditcards te bemachtigen. De passen gebruikte hij daarna om voor duizenden euro’s te pinnen.
De politie startte het onderzoek na meerdere aangiften. Uit onderzoek bleek dat de man de creditcards uit postzakken viste die hij voor dat doel had gestolen uit postdepots. Met de gestolen passen pinde de 42-jarige bij geldautomaten, in winkels en betaalde hij bij webwinkels.
De man wist met zeven gestolen passen minstens 17.000 euro te verduisteren, maar het gaat mogelijk om een hoger bedrag. In een woning waar de verdachte verbleef vond de politie een groot aantal poststukken, waaronder meerdere lege enveloppen waarin creditcards werden verstuurd.