Naar aanleiding van het boek van de bekende Japanse opruimgoeroe Marie Kondo staat het programma Club Fatale zondag in het teken van opruimen. In de uitzending is professional organiser Liesbeth Hofstee te gast om haar opruimtips met je te delen.
De Japanse opruimconsultant Marie Kondo verovert met haar KonMarie-methode de hele wereld. In Japan heeft ze een wachtlijst van drie maanden, een eigen tv-show en haar boeken vliegen wereldwijd over de toonbank. Deze week ligt de Nederlandse vertaling van haar laatste boek ‘Opgeruimd!’ in de winkels. Opruimcoach Liesbeth Hofstee (kleine foto) vertelt wat ze over de methode van Marie Kondo vindt, maar vooral over hoe zij tegen opruimen aankijkt.
Club Fatale is elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur te horen op Den Haag FM en wordt gepresenteerd door de drie leukste meiden van Den Haag. Farah, Sophie en Willemijn leggen alle vrouwelijke gewoontes onder de loep, laten je kennismaken met de powervrouwen uit de stad en geven modetips. Er wordt niet alleen gelachen in de studio: ze duiken ook elke week de diepte in met actuele onderwerpen.