De Haagse gemeenteambtenaar Frans van Hilten heeft een korte film gemaakt als eerbetoon aan de Dr. Anton Philipszaal en het Lucent Danstheater op het Spuiplein.
Van Hilten kijkt vanuit zijn werkkamer in het stadhuis uit op de theaters die nu grotendeels gesloopt worden. Hij plaatst regelmatig foto’s op zijn Facebookpagina om de vorderingen van de sloop te laten zien. Op het Spuiplein wordt vanaf volgend jaar het nieuwe Onderwijs en Cultuur Complex (OCC) gebouwd, dat in de volksmond al De Vuurkorf wordt genoemd.
Aan de film ‘Ghosts Of The Theatre’, die te zien is op YouTube, werd meegewerkt door Pauline Oostenrijk van het Residentie Orkest en Rachel McNamee en Alice Godfrey van het Nederlands Dans Theater.
Kleine foto: Peter van Oosterhout
Grote foto: Frans van Hilten