Een Italiaanse maffiabaas die al vijftien jaar op de vlucht was, is gearresteerd in Den Haag. Het lid van de beruchte Ndrangheta maffia bleek een pizzeria te runnen in de Stevinstraat in Scheveningen.
De 73-jarige Rocco G. komt oorspronkelijk uit Calabrië, een regio in het zuiden van Italië, maar was jaren actief in Turijn in Noord-Italië. In 2007 werd hij veroordeeld tot ruim 18,5 jaar cel vanwege het verhandelen van 1.500 kilo hasj naar Nederland en Spanje. Hij werd in de gaten gehouden door de Italiaanse veiligheidsdiensten, maar wist samen met zijn vrouw toch te vluchten.
De maffiabaas runde Rocco’s Pizza aan de Stevinstraat in Scheveningen. Hij kon op 12 mei gearresteerd worden door een samenwerking tussen Eurojust en Europol. In februari werd ook al een lid van de Siciliaanse maffia in Den Haag opgepakt. Of de twee arrestaties verband met elkaar houden is onbekend.