Er is niet genoeg geld om een nieuw stadion te realiseren voor de drie grote Haagse hockeyclubs. HCKZ, HGC en HDM kijken met de gemeente nog wel naar de mogelijkheden voor een nieuw opleidingscomplex.
Na het WK Hockey in onze stad stelde wethouder Rabin Baldewsingh van Sport 2,5 miljoen euro beschikbaar voor het stadion. De rest moesten de drie clubs bijeen brengen. In het AD zegt een woordvoerster van Baldewsingh dat ze daarin niet geslaagd zijn. “Helaas hebben de drie verenigingen ons laten weten dat ze de financiering niet rond kunnen krijgen en daarom afzien van het nieuwe stadion.”
Nu er een streep door het nieuwe stadion is gehaald, is een eventuele fusie ook van tafel. Er wordt nog wel gewerkt aan plannen voor een opleidings- en trainingscomplex voor de hockeyverenigingen. De gereserveerde miljoenen kunnen daarvoor gebruikt worden. De gemeente hoopt daarover later dit jaar de knoop door hakken.