Den Haag FM Altijd op de hoogte van al het Haagse nieuws.
RADIO TV WEBCAM
  • Nieuws
  • Over Den Haag FM
  • Programma radio
  • Programma TV
  • Uitzending gemist
  • Werken bij
  • Contact
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Download app (Apple)
  • Download app (Android)

Den Haag FM Altijd op de hoogte van al het Haagse nieuws.

  • Home
  • Haagse Song van het Jaar
  • Winacties
  • Radio
    • Radioprogramma’s
  • TV
  • Audio
  • Video
  • Over DHFM
  • Adverteren


Home  »  Van alles wat  »  De Goede Zaak: “Zolang er dierenleed is hebben wij mensen nodig die voor ze opkomen”
De Goede Zaak: “Fair Wear Foundation is geen keurmerk, wij zien het als een continu proces”
Opengebroken kluis gevonden in kelderbox

De Goede Zaak: “Zolang er dierenleed is hebben wij mensen nodig die voor ze opkomen”

13 dec 2016, 11:55
Nieuwslabels: De Goede Zaak, Den Haag, dieren, stichting
Door Redactie
Meer in Van alles wat

“Wij hopen dat ondernemers hun maatschappelijke betrokkenheid willen tonen met name als het gaat ten opzichte van dieren. De dieren zouden eigenlijk een veel grotere positie moeten hebben bij duurzaam, groen en maatschappelijk verantwoord ondernemen.” Dat zei oprichter Geoffrey Deckers van Stichting Een Dier Een Vriend (EDEV) vrijdag in het radioprogramma De Goede Zaak op Den Haag FM.

degoedezaak200x200Stichting Een Dier Een Vriend zet zich in voor dierenrechten. “Wij richten ons op dieren die ook recht hebben en met name het recht om niet gemarteld en gepijnigd te worden,” zegt Geoffrey. “Wij proberen dierproeven voor cosmetica wereldwijd verboden te krijgen. Ieder dier reageert totaal anders op een substantie, dus ook de mens. Het heeft wetenschappelijk gezien helemaal geen nut om dierproeven te doen.”

Donderdag 22 december organiseren EDEV en dominee Hans Bouma een vredesdienst in Amsterdam. “Als je voor dieren bezig bent krijg je het hele jaar door heel veel narigheid op je af. De gemiddelde mens heeft niet door wat er allemaal met dieren gebeurd,” aldus Adrie Steijn. “Tijdens de vredesdienst komen wij bij elkaar als dierenvrienden om te gedenken wat er met dieren gebeurd. En hoe wij daar tegen strijden op een vredige manier.”

De Goede Zaak

Den Haag FM zendt elke vrijdag het radioprogramma De Goede Zaak uit. Tussen 21.00 en 23.00 uur wordt dan extra veel aandacht besteed aan maatschappelijk ondernemen in Den Haag. Met De Goede Zaak wil Den Haag FM ondernemers een platform bieden en in contact brengen met non-profit organisaties, goede doelen en het maatschappelijk veld.

Luister hier naar de interviews met Geoffrey Deckers en Adrie van Steijn op Den Haag FM.

De Goede Zaak: “Fair Wear Foundation is geen keurmerk, wij zien het als een continu proces”
Opengebroken kluis gevonden in kelderbox
Over de auteur
Terug

Check het laatste Haagse nieuws in onze apps voor iPhone en Android.

Den Haag FM Altijd op de hoogte van al het Haagse nieuws. Den Haag FM Altijd op de hoogte van al het Haagse nieuws.
Deel dit artikel

Recente artikelen

Negentien aanhoudingen na onrustige zaterdag
dec 08, 2019
Kim Heijdenrijk te gast in Het Woordenrijk
dec 08, 2019
ADO en Twente weten niet te scoren in slechte wedstrijd
dec 08, 2019
Haagse Song van het Jaar-tips in De Nieuwe Van Nierop
dec 08, 2019
Wintervuurwerk zondag afgelast
dec 07, 2019
Radiofreak Jan Oosterveen te gast in Mediamix op Den Haag FM
dec 07, 2019
WINACTIE: Vrijkaarten ADO Den Haag - FC Groningen op zaterdag 14 december
dec 07, 2019
FOTOSERIE: IJskoude kunst op Scheveningen
dec 07, 2019
Dertien aanhoudingen na opnieuw onrustige nacht
dec 07, 2019
'Was ik maar weer even 7' en solo 'Ad Fundum' in Kunstlicht
dec 07, 2019

Nieuwslabels

ADO Den Haag Den Haag Den Haag FM HTM onderwijs politie popstad Scheveningen Schilderswijk voetbal

Website

Algemene voorwaarden
Uitzending gemist

Contact

Den Haag FM
Laan van 's-Gravenmade 4
2495 AJ Den Haag
(070) 307 8899 (redactie)
(070) 307 8892 (studio)
E-mail
Route


© 2018 - Den Haag FM