De Haagse acteur Tom van Kalmthout (rechts op kleine foto) gaat het theater in. Na twee succesvolle seizoenen van de televisieserie ‘Rundfunk’, met sketches rond een middelbare school, gaat hij samen met Rundfunk-collega en beste vriend Yannick van de Velde (links op kleine foto) op tournee langs de theaters.
“Het wordt een absurdistisch cabaretprogramma. We gebruiken dezelfde humor als in Rundfunk maar we zijn nu maar met zijn tweeën”, aldus van Kalmthout in het programma Haagse Ochtendradio op Den Haag FM. “We richten ons nu niet alleen op de middelbare school maar op het thema opgroeien in het algemeen.”
Het cabaretduo begint met een aantal try-outs. “Het is in het cabaret gebruikelijk om eerst een aantal werkvoorstelling te maken om de grappen en sketches uit te proberen. We spelen de hele zomer op de parade onder andere in Den Haag.” De theatervoorstelling ‘Wachstumsschmerzen’ gaat na de try-outs eind dit jaar in première. De verwachting is dat de voorstelling in maart in Theater Diligentia te zien is.
Luister hier naar het interview met Tom van Kalmthout op Den Haag FM.