Den Haag FM zendt elke vrijdag het radioprogramma De Goede Zaak uit. Tussen 21.00 en 23.00 uur wordt dan aandacht besteed aan maatschappelijk ondernemen in Den Haag.
Met De Goede Zaak wil Den Haag FM ondernemers een platform bieden en in contact brengen met non-profit organisaties, goede doelen en het maatschappelijk veld. Ook willen we anderen stimuleren maatschappelijk actief te worden. Vrijdagavond gaan we in gesprek met Corien Bosch van Fonds 1818 en Gerard Jellema van Xtra Welzijn. Fonds 1818 en Xtra Welzijn zijn een samenwerking aangegaan om kleine maatschappelijke projecten in contact te brengen met fondsen. Hofstad Security is één van de sociale ondernemingen die meedoet aan het project ‘Ja voor een Kans’. Namens Hofstad Security komt Bas Boelhouwer samen met Jordy Spaans naar de studio die ‘een kans’ heeft gekregen. Ook Abderrahim Kajouane en Nathaly Mercera van De Haagse Maatschap schuiven aan bij De Goede Zaak.
Vaste onderdelen in het programma zijn onder meer het De Goede Zaak Business Nieuws, De Goede Raad, De Goede Plaat, De Goede Pluim en de Netwerkagenda. Het programma wordt gepresenteerd door Janice Roopram en Bas van Zetten zorgt voor de technische ondersteuning en het voordragen van De Goede Zaak Business Nieuws. Fragmenten uit De Goede Zaak worden verwerkt tot nieuwsberichten op de website van Den Haag FM en op social media.
Meer informatie: degoedezaak@denhaagfm.nl