Fractievertegenwoordiger Samir Ahraui van de Haagse PvdA is was woedend toen hij hoorde van de vechtpartij is het Hofbad, waar een badmeester bij gewond is geraakt. “Ik was ontstemd dat dit soort tuig een mooie avondje zuur heeft laten aflopen voor de andere bezoekers”, vertelt Samir op Den Haag FM.
Ahraui wil de onderste steen boven krijgen. “We moeten als gemeente te rade gaan om te kijken waar het systeem in tekort schiet.” Een belangrijke eerste stap is volgens Samir dat de badmeesters zich ondersteund voelen. “Op korte termijn vind ik het belangrijk dat de badmeesters in de stad een duidelijk signaal krijgen dat wij als gemeente achter ze staan, zodat ze met een gerust hart weer aan het werk kunnen.”
Ondanks dat de gemeente met reces is heeft Samir een aantal vragen bij wethouder Richard de Mos neergelegd. “Hoe kan dit gebeuren in het zwembad? Hoe kan het dat bezoekers plotseling midden in een vechtpartij verwikkeld raken”, wil de PvdA’er weten.
Foto: Archief
Luister hier naar het interview met Samir Ahraui op Den Haag FM.
Nu er steeds meer details vrij komen, blijkt pas hoe erg het uit de hand is gelopen gister. Daarom @RicharddeMos gevraagd of en welke maatregelen getroffen kunnen worden. Iedereen moet zeker kunnen zijn van een veilige (sport) omgeving! https://t.co/vcONL3X2bJ
— Samir Ahraui (@samirahraui) May 2, 2019