In een voormalig parkeergarage op de Rijswijkseweg in Den Haag woedde woensdagmiddag een brand. ‘De brand is onder controle en we zijn aan het nablussen’, aldus de woordvoerder van de brandweer. Dat meldt mediapartner Omroep West.
ONLINE: weer brand in voormalige parkeergarage #Rijswijkseplein #DenHaag https://t.co/WbQOxJasnQ pic.twitter.com/FQdfVET9Zx
— Regio15.nl (@regio15) July 8, 2020
Het incident gebeurde rond 13.00 uur. De brand was ontstaan in een auto. De rookontwikkeling was goed te zien. Brandweermannen hebben drie mensen uit het gebouw gehaald, zij raakten niet gewond. De brandweer liet rond 14.00 uur weten dat de brand onder controle is.
Den Haag – In een voormalige parkeergarage heeft vanmiddag een auto in brand gestaan. De brandweer heeft deze brand snel weten te blussen en is de brand inmiddels onder controle. https://t.co/XFXHchiaGH
— Brandweer Haaglanden (@Brandweer_HGL) July 8, 2020